FBK ÇİM

Drejan Sistemi Ve Altaypı Tabakaları Oluşturma

Futbol sahalarında, drenaj sistemi en önemli faktörlerden biridir. Yanlış projelendirilme sonucu yetersiz kalan drenaj sistemleri, ilerleyen zamanlarda saha zemininde çok büyük problemlere neden olmaktadır. FBK; drenaj sistemlerini sahanın yapısına göre projelendirip, uygun malzemeleri kullanarak kaliteden ödün vermeden, en doğru çözümü sunmaktadır.

Proje Ve Danışmanlık

FBK; teknik kadrosuyla, etüt-analiz çalışmaları sonuçlarına göre sahaların projelendirilmesi hizmetini vermektedir. Altyapı sistemi, drenaj sistemi, otomatik sulama sistemi, alttan ısıtma sistemi, hibrit sistem, saha çizgileri projeleri, kesitler ve detaylar, firmamız tarafından projelendirilir ve uygulanır.

FBK; Profesyonel futbol kulüplerine saha, yapım ve bakım uygulamalarında danışmanlık desteği vermektedir. Danışmanlık hizmeti verilmeye başlanması ile;

FBK ÇİM

Sentetik Çim İhtiyaçlarınızda Bizlerle İletişime Geçin

ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ

Otomatik Sulama Sistemleri

Doğal çim yüzeyli futbol sahaları & sentetik çim yüzeyli futbol sahaları için en önemli faktörlerden biri de sulama sistemidir. Sahaya ait ihtiyaç ve gerekliliklerin analizleri için yerel, doğal, jeolojik koşullar, çevresel etkiler ve alan içerisindeki yapıların karakteristik özellikleri incelenerek tasarım aşamasına geçilir. Oluşturulan projeye göre uygun sulama başlıkları, depo kapasiteleri de göz önünde tutularak sulama debi hesaplamaları ve proje tasarımı tamamlanır.

service_hizmetkucuk_1
04880-otomatik-sulama-sistemleri

FBK ÇİM

Etüd-Analiz Çalışmaları

Futbol sahası yapımına başlamadan önce; alanın toprak yapısı, bölgenin iklim koşulları, sahanın altyapı durumu, vb özellikler incelenir, bu incelemeler sonucunda eldeki bulgulara göre en uygun altyapı sistemi oluşturulur.

İletişim

TÜM ÇİM ÇEŞİTLERİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ